SIA „AJV grupa” dibināta 2002. gada 9. janvārī. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir skaņas, gaismu tehnikas, skatuves konstrukciju noma un uzstādīšana, kā arī profesionālu skatuves iekārtu tirdzniecība.

„AJV grupa” rīcībā ir plašs un moderns tehniskā aprīkojuma sortiments, kas nemitīgi tiek papildināts ar jaunām, kvalitatīvām iekārtām un ļauj mums nodrošināt ar profesionālu aprīkojumu vairākus pasākumus vienlaicīgi. Mēs strādājam pilsētas svētkos, mūzikas festivālos, koncertos, prezentācijās un citos izklaides, kultūras un sporta pasākumos.

Vienpadsmit gados esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un ieguvuši stabilus, uzņēmumam lojālus sadarbības partnerus. Mūsu uzņēmums lepojas ar lieliski izpildītu tehnisko nodrošinājumu dažādiem liela mēroga projektiem – rokoperas "Lāčplēsis" jauniestudējuma izrāžu sērija Latvijā, "Radio 1" 15. gadu jubilejas koncerts, LR2 un LTV1 saulgriežu pasākums "Līgojam Jēkabpilī", Zigmāra Liepiņa jubilejas koncerti, Krievijas valsts kamermūzikas teātra "Sanktpēterburgas opera", Latvijas Nacionālā teātra, Latvijas Nacionālās operas un baleta viesizrādes Latvijā, kvarteta „Eolika” jubilejas koncertturneja, grupas „Turaidas roze”, LNT šova „O! Kartes Akadēmija” koncertturneja, Ziemassvētku koncertu sērija kinoteātrī „Rīga” un Rīgas Biržas namā, Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes VIP tribīnes nodrošinājums 11.novembra krastmalā u.c. Ilgstoša un veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar pašvaldībām Latgalē, Vidzemē un Zemgalē.

Ar neatlaidīgu darbu, nemitīgu attīstību un lielu atbildības izjūtu „AJV grupa” savā reģionā ir ieguvusi līdera pozīcijas, tāpēc uzņēmuma izvirzītais mērķis ir turpināt svarīgāko – vienmēr nodrošināt savus klientus ar kvalitatīviem, progresīviem un daudzpusīgiem pakalpojumiem.

Aicinām iepazīties tuvāk ar mūsu sniegtajiem Pakalpojumiem un klientu Atsauksmēm!